Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 21, 2018

Wyciekło nagranie! Legendarny dziennikarz TVN oszukał wszystkich Polaków


Dziś już nic się nie ukryje! Właśnie wyciekło nagranie, które całkowicie pogrąża legendarnego dziennikarza telewizji TVN. Okazuje się, że to, co mówił przez lata – przy czym się zarzekał – było zwykłym kłamstwem. Ta sytuacja całkowicie zmieni nasze postrzeganie człowieka, który nazywa się Kuba Wojewódzki. 

W dobie smartfonów nagrywających w wysokiej jakości i rosnącej mody na dzielenie się swoimi przeżyciami ze znajomymi, nic już się nie ukryje. Boleśnie przekonał się o tym gwiazdor TVN i prowadzący swojego autorskiego talk show – Kuba Wojewódzki. 

To człowiek, który od lat – najczęściej w swoich programach – zapewnia, że brzydzi się show biznesem, ceni sobie prywatność i gardzi portalami plotkarskimi. Wyśmiewa celebrytów, uważa siebie za jedną z bardziej ambitnych osób w sferze publicznej. 

Jednak prawda jest – jak widać – zupełnie inna. Media plotkarskie rozpisują się (znów!) o wpadce Kuby Wojewódzkiego. I, choć zapewne będzie twierdził, że go to denerwuje, sam do tego doprowadził. Prawdopodobnie celowo. 

Kuba Wojewódzki oszukał Polaków

Gwiazdor TVN-u wcześniej nie wpuszczał fanów i mediów do swojego prywatnego życia. Zmieniło się to, gdy związał się z Renatą Kaczoruk – modelką, celebrytką i gwiazdą programu “Azja Express”. Wojewódzki zaczął się z nią pokazywać publicznie, para udawała nawet, że wzięli ślub.

Być może ten numer z przeszłości powinien dać do myślenia fanom dziennikarza, kiedy on i Renata oficjalnie się rozstali. Teraz wyciekło nagranie, z którego wynika, że koniec ich związku był najwyraźniej również fikcją, która najpewniej miała zwyczajnie sprawić, że media nie przestaną o nich pisać. Czyli typowa ustawka pod publikę, którymi Wojewódzki – jak twierdzi – się brzydzi.

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki udali się na Open’er Festival. Co prawda oboje utrzymywali, że jadą tam sami oraz nie pochwalili się w mediach społecznościowych żadną wspólną fotografią, ale ich przyjaciele mieli inne plany. Na InstaStory ich wspólnego kolegi pojawił się film z koncertowych szaleństw z Renatą i Wojewódzkim. Nagranie zniknęło z sieci, ale internet nie zapomina. Czyżby para naprawdę pozostawała dalej w szczęśliwym związku?

Artykuł Wyciekło nagranie! Legendarny dziennikarz TVN oszukał wszystkich Polaków pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl