Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 21, 2018

Żarty się skończyły. Szturm wściekłych feministek na kościół [ZDJĘCIA]


Feministki zdecydowanie nie należą do fanek jakiejkolwiek religii i instytucji zajmujących się wiarą. Potwierdza to chociażby tocząca się w Polsce i na świecie od lat wojna między nimi a Kościołem katolickim. Tym razem mieliśmy jednak do czynienia z otwartym atakiem.

Zgody między feministkami a Kościołem z pewnością się nie doczekamy. Ani jedna, ani druga strona nie dąży do tego, by się ze sobą pogodzić. Co trzeba jednak przyznać, o wiele bardziej agresywnie działają „wyzwolone” kobiety.

Pod osłoną nocy z soboty na niedzielę feministki wzięły się za kościół kurii warszawsko-praskiej. Świątynia została przez nie oblężona, a następnie „przyozdobiona” złowróżbnymi napisami.

ZOBACZ TAKŻE: Miało się nigdy nie wydać! Wchodzi w życie plan zniszczenia Polski

Feministki zaatakowały kościół

Jak widzimy na zdjęciach opublikowanych w sieci, przed wejściem do kościoła została rozciągnięta płachta z napisem „Ręce precz od kobiet”. W pobliżu kościoła pojawił się także inny transparent z napisem „Myślę, czuję, decyduję”. Natomiast na kostce brukowej przed wejściem napisano „Rwanda pamiętamy”.

Kuria warszawsko-praska nie ma ostatnio łatwo z warszawiakami. NO ALE: jak się światu sprezentowało Hosera, to trzeba swoje odpracować – czytamy na profilu Anny Prus, która wstawiła zdjęcia do sieci.

Nikt nie wątpi, że żarty się już skończyły. Dawno nie miało miejsca tak ostre i bezpośrednie zagranie ze strony feministek. Te, choć oczywiście były zawsze wrogo nastawione wobec Kościoła, jeszcze nie występowały w podobny, tak agresywny sposób.

feministki
facebook.com/annajestem
feministki
facebook.com/annajestem
feministki
facebook.com/annajestem

źródło: facebook.com

Artykuł Żarty się skończyły. Szturm wściekłych feministek na kościół [ZDJĘCIA] pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl