Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 21, 2018

Zdruzgotani Niemcy przepraszają swoich kibiców. Napisali też do Szwedów i Meksykanów


Odpadnięcie już w fazie grupowej reprezentacji było największa sensacją rosyjskiego mundialu. Piłkarze zza Odry mieli ambitne plany obrony tytułu mistrza świata. Zarówno piłkarze jak i ich fani cały czas  przeżywają najgorszy występ w historii.

„Przeżywamy to tak samo mocno jak wy” – zapewnili piłkarze Joachima Loewa w oświadczeniu wydanym na Instagramie Niemieckiego Związku Piłki Nożnej.

„Porażki są wpisane w sport. Cztery lata temu wszyscy świętowaliśmy triumf, ale teraz musimy uznać, że rywale byli lepsi” – stwierdzili niemieccy reprezentanci.

„Jest nam bardzo przykro, że nie zagraliśmy jak przystało na mistrzów świata. Mieliśmy wielkie plany, ale zagraliśmy tak, że w pełni zasłużyliśmy na wyeliminowanie” – przyznali podopieczni Loewa.

Dalej zawodnicy podziękowali kibicom za wsparcie i doping, oraz ciepłe przyjęcie. Były też gratulacje dla Szwedów i Meksykanów za awans.

Zobacz: Irak nie patyczkuje się z terrorystami. Wykonano wyroki śmierci na dwunastu z nich, w tym obcokrajowcach i kobietach

Źródło: tvp.info.pl

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od nczas.com