Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 17, 2018

Znana dziennikarka po latach odchodzi z Polsatu. Zdradza szokujące fakty!


Polsat to jedna z największych prywatnych telewizji w Polsce. Ostatnio jednak seryjnie traci rozpoznawalnych dziennikarzy. Tym razem dziennikarka żegnające się ze stacją zdradziła szokujące fakty o pracy w telewizji. W rozmowie z portalem WirtualneMedia.pl rezygnująca z zawodu Beata Grabarczyk powiedziała całą prawdę. 

W ostatnich miesiącach o telewizji Polsat jest jeszcze głośniej, niż zwykle. Głównie dlatego, że zwolennicy opozycji wykryli rzekomy spisek. Według niego, Polsat ma od teraz prezentować bardziej prorządową linię. To oczywiście wywołało ogromne oburzenie. 

Polsat masowo zwalnia. Najpierw była Beata Lubecka

Jakby tego było mało, to Polsat opuszczają kolejni dziennikarze. Nawet tacy, którzy od ponad dekady prowadzą swoje autorskie programy. Ostatnio informowaliśmy, że ze stacją żegna się Beata Lubecka. Teraz jej imienniczka – Beata Grabarczyk – także odchodzi z Polsatu. 

Łzy na wizji. Znana dziennikarka odchodzi z Polsatu po 10 latach!

Kolejne pożegnanie w tv Polsat. Beata Grabarczyk odchodzi

Po 16 latach pracy w telewizji Polsat ze stacją żegna się Beata Grabarczyk. Dziennikarka w rozmowie z Wirtualnymi Mediami poinformowała, że całkowicie rezygnuje z pracy w zawodzie. Zdradziła też szokujące kulisy w pracy z dużej telewizji w Polsce.

Beata Grabarczyk

Uznała też, że nie ma sensu dłużej realizować się w tym zawodzie. Nie liczy się w nim bowiem prawda czy własna ideologia, a czysty biznes. – W tej chwili nie liczy się prawda, a tylko biznes – powiedziała portalowi Grabarczyk.

Polsat po prostu zwolnił mnie z pracy, ponieważ nie przyjęłam zaproponowanych warunków. Trudno to nazwać negocjacjami, nikt de facto z władz spółki z nami nie rozmawiał. Zostaliśmy zwolnieni z obowiązku świadczenia pracy w maju, a później padła propozycja przejścia do agencji tworzonej przez Henryka Sobierajskiego – opisuje Grabarczyk.

Artykuł Znana dziennikarka po latach odchodzi z Polsatu. Zdradza szokujące fakty! pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl