Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 21, 2018

Zwariowali! Wałęsa chce fizycznej likwidacji polityków PiS


Lech Wałęsa zapisał się w historii Polski jako prezydent co najmniej kontrowersyjny. Człowiek z tak rozbuchanym ego, które zresztą rośnie jeszcze bardziej w miarę jak się starzeje, po raz kolejny dał o sobie znać. Tym razem jednak zrobił coś, co nie bez powodu zostało uznane za „wariactwo”.

Lech Wałęsa jest uznawany przez tzw. totalną opozycję za prawdziwego lidera i wzór do naśladowania. Sam Wałęsa do tego, że jest bohaterem, nie musi być przekonywany przez opozycjonistów. Wszyscy bowiem twierdzą, że jest wielkim człowiekiem i chętnie za nim pójdą.

Wałęsa postanowił się odwołać do tego i swojej przeszłości jako lidera „Solidarności”. Zagroził PiS, że jeśli władza podniesie rękę na Sąd Najwyższy jeszcze raz, 4 lipca on pojawi się w Warszawie i rozpęta się prawdziwe piekło „fizycznie odsuwając ich od władzy”. Brzmi to naprawdę zabawnie, biorąc pod uwagę, że Wałęsa chce używać przemocy jak ZOMO z PRL.

ZOBACZ TAKŻE: Trump i Macron podsłuchani. To koniec UE!

Lech Wałęsa ośmieszył się do bólu

– Jeśli w jakikolwiek sposób obecna ekipa zaatakuje Sąd Najwyższy ,4 lipca to ja po godzinie 15:00 udaję się z Gdańska do Warszawy. ,,Dość niszczenia Polski’’. Staję na czele fizycznego odsunięcia głównego sprawcy wszystkich nieszczęść. By tego dokonać musi być w Warszawie zgromadzone ponad 100 000 zdecydowanych i zdyscyplinowanych chętnych . Przy otwartej kurtynie ,pokojowo i zdecydowanie musimy tego dokonać na oczach świata . Jestem w gotowości i wiem jak do tego doprowadzić LW [pisownia oryginalna – red.] – czytamy na stronie facebookowej Wałęsy.

Bez wątpienia Lech Wałęsa w swoich słowach nie tylko grozi PiS, ale także zapowiada zamach stanu. Nie da się inaczej wytłumaczyć zwrotu „fizyczne odsunięcie”. Żeby tego było mało, warto przypomnieć, że człowiek, który „tymi rencami komune obalył” zapowiadał już kiedyś, że „PiS-owcy z okien będą wyskakiwać”.

Choć to wszystko wywołuje śmiech politowania i brzmi jak bajdurzenie podstarzałego polityka, którego boli brak wpływu na władzę, nie może pozostawiać bez reakcji. Nie brak bowiem ludzi, którzy ślepo poprą człowieka o przerośniętym ego. 4 lipca w Warszawie może czekać nas więc tragedia z udziałem rozszalałego tłumu.

Lech Wałęsa
facebook.com/Lech Wałęsa

źródło: facebook.com

Artykuł Zwariowali! Wałęsa chce fizycznej likwidacji polityków PiS pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl