Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 21, 2018

Żydzi pozwalają sobie na coraz więcej. Domagają się likwidacji boiska szkolnego w Kazimierzu


Żydzi pozwalają sobie na coraz więcej. Po tym, jak Polska uległa i pod presją Izraela zmieniła ustawę o Instytucie Pamięci Narodowej, pojawiać się będą z pewnością kolejne żądania. To może jednak zaskakiwać.

Portal „Haaretz”, jawnie szerzący antypolonizm, postanowił zaalarmować, że Polacy wybudowali boisko w miejscu, w którym mieli być chowani Żydzi. Pochówek miał mieć miejsce setki lat temu.

Żydzi jednak przeprowadzili badania, które miały wykazać, że na głębokości około 2,5 metra znajduje się wielki kamień, co ma być potwierdzeniem, że jest tam jakiś cmentarz.

„Jak lokalny burmistrz czy jakikolwiek mieszkaniec miasta czułby się, gdyby dzieci grały w piłkę nożną na grobie dziadka?” – powiedział w rozmowie z „Haaretz” Mei Bulka, przedstawiciel żydowskiej organizacji J-neration.

Jak na razie burmistrz Kazimierza zarzeka się, że nie ma mowy o likwidacji boiska. No ale przecież najwyższe władze państwowe też zarzekały się, że ustawy o IPN nie zmienią. Czego jednak nie robi się, żeby ogłosić zwycięstwo…

Źródło: Magna Polonia/Haaretz/Wolnosc24

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od nczas.com