Funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki Warszawa–Modlin zatrzymali 16 cudzoziemców pracujących w zakładzie produkcyjnym w Sokołowie Podlaskim. Dziesięciu obywateli Nepalu i sześciu obywateli Indii nie miało wymaganych zezwoleń na pracę. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej Warszawa–Modlin zatrzymali 16 cudzoziemców podczas dwóch kontroli legalności pobytu przeprowadzonych w ostatnim tygodniu. Obcokrajowcy byli zatrudnieni w firmie produkcyjnej działającej na […]
Artykuł 16 cudzoziemców pracowało bez zezwoleń. Straż Graniczna zatrzymała obywateli Nepalu i Indii pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.