Polski samochód elektryczny ma otrzymać 4,5 mld zł z Krajowego Planu Odbudowy. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej podpisał z ElectroMobility Poland umowę inwestycyjną na finansowanie hubu produkcyjno-rozwojowego samochodów elektrycznych w Jaworznie. Umowę zawarto 13 maja. Środki mają trafić do spółki odpowiedzialnej za projekt polskiego samochodu elektrycznego, który przez lata był kojarzony z marką […]
Artykuł 4,5 mld zł z KPO na polski samochód elektryczny. Fabryka ma powstać w Jaworznie pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.