Bez Eucharystii Kościół skazuje się na pustkę

Ilekroć znajduję się w kościołach protestanckich […] odczuwam w tych kościołach będąc pewne zimno i pewną pustkę – nie potrafię tego wprost zdefiniować, ale czegoś tam wyraźnie mi brakuje

Może Ci się spodobać