Bosak o reakcji polskiej placówki w Kijowie: „Co to w ogóle za piep***nie?”

Krzysztof Bosak skrytykował stanowisko polskiej placówki w Kijowie po decyzji Wołodymyra Zełenskiego o nadaniu jednej z jednostek ukraińskiej armii imienia „Bohaterów UPA”. Wicemarszałek Sejmu ocenił, że kierownik placówki powinien zostać odwołany. „Co to w ogóle za piep***nie?” — powiedział polityk Konfederacji. Krzysztof Bosak był pytany w poniedziałkowym programie „Poranny ring” Super Expressu o reakcję Polski […]

Artykuł Bosak o reakcji polskiej placówki w Kijowie: „Co to w ogóle za piep***nie?” pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.

Może Ci się spodobać