Budynek stacji kolejowej Poznań-Górczyn odstrasza. Okazuje się, że nieruchomość została wykreślona z ewidencji PKP S.A już kilka lat temu

Na początku kwietnia pisaliśmy na epoznan.pl o budynku, który jest w fatalnym stanie.

Może Ci się spodobać