Budynek stacji kolejowej Poznań-Górczyn odstrasza. Okazuje się, że nieruchomość została wykreślona z ewidencji PKP S.A już kilka lat temu 18 maja 2026 News Na początku kwietnia pisaliśmy na epoznan.pl o budynku, który jest w fatalnym stanie.