Cyberwojska dostaną nowy sprzęt. Podpisano pierwsze umowy na systemy bezpieczeństwa [+VIDEO]

Wojsko Polskie pozyska nowe rozwiązania dla cyberwojsk, w tym postkwantowy szyfrator IP, system kryptograficzny i mobilne laboratorium cyberbezpieczeństwa. Umowy podpisano 28 maja 2026 roku w Legionowie. 28 maja 2026 roku w Legionowie podpisano pierwsze umowy na zakup sprzętu i technologii dla Wojska Polskiego, które mają być realizowane z wykorzystaniem europejskich środków dostępnych w programie SAFE. […]

Artykuł Cyberwojska dostaną nowy sprzęt. Podpisano pierwsze umowy na systemy bezpieczeństwa [+VIDEO] pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.

Może Ci się spodobać