2 maja 2026 roku wieczorem czujnik tlenku węgla w mieszkaniu w Koźminie Wielkopolskim uruchomił alarm, informując mieszkańców o śmiertelnym zagrożeniu. Dzięki szybkiej reakcji pięć osób, w tym dwoje dzieci, opuściło budynek jeszcze przed przybyciem straży pożarnej. Nikt nie ucierpiał. Przebieg zdarzenia i pierwsze działania O godzinie 20:59 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego otrzymał zgłoszenie o […]