Ja się nie zgadzam na to, żeby Polska była rządzona przez Niemcy. Kropka. Sorry, mam takie przyzwyczajenia.
Może Ci się spodobać
Systemowe błędy kryzysu zdrowotnego przynoszą skutki
27 czerwca 2026
Iluzja wielkich kontraktów na odbudowę wschodu
27 czerwca 2026
Dwa obrazki z Rosji
27 czerwca 2026