ICE zatrzymało Polkę w Minneapolis. Spędziła 33 dni w areszcie imigracyjnym

Polka mieszkająca w Minneapolis została zatrzymana przez amerykańskich funkcjonariuszy imigracyjnych i spędziła 33 dni w areszcie ICE. W rozmowie z Kanałem Zero opisała okoliczności zatrzymania, przebieg postępowania oraz problemy związane z dostępem do pomocy konsularnej i prawnej. W grudniu ubiegłego roku w Minneapolis doszło do zatrzymania Polki przez funkcjonariuszy federalnej agencji Immigration and Customs Enforcement. […]

Artykuł ICE zatrzymało Polkę w Minneapolis. Spędziła 33 dni w areszcie imigracyjnym pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.

Może Ci się spodobać