Irańska agencja ogłasza wstrzymanie komunikacji z USA – zapowiada blokadę kolejnej strategicznej cieśniny

Państwowa agencja informacyjna Tasnim podała w poniedziałek, że irańska ekipa negocjacyjna zaprzestaje komunikacji z Amerykanami. Teheran zagroził również ponowną całkowitą blokadą Ormuzu. Jak przyczynę Irańczycy wskazują naruszanie zasad zawieszenia broni. Pod koniec ubiegłego tygodnia siły zbrojne USA po raz kolejny przeprowadziły uderzenia na cele irańskie. Irańczycy odpowiedzieli mierząc w jedną z amerykańskich baz lotniczych na […]

Artykuł Irańska agencja ogłasza wstrzymanie komunikacji z USA – zapowiada blokadę kolejnej strategicznej cieśniny pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.

Może Ci się spodobać