W wielu artykułach i audycjach przedstawiliśmy Amerykańskie, Europejskie i Chińskie systemy komunikacji mózg-mózg, mózg-maszyna, mózg-komputer i podłączania ludzi do maszyn by tworzyć telepatyczną komunikację.
Jak się okazuje również w Japonii od przynajmniej czterech lat trwa otwarty rządowy program mający doprowadzić do stworzenia telepatyczno-technologicznej komunikacji. Program wart trzy miliardy jenów łączy instytucje badawcze, uniwersytety i prywatne firmy by wytworzyć Internet Mózgów. Internet Mózgów jest tożsamy z zachodnim programem NBIC i generalnie ma dokładnie te same cele opisane w poniżej umieszczonej audycji.
Jak podała gazeta Sankei Shimbun w 2022 roku „W zeszłym roku w Japonii rozpoczęły się badania nad komunikacyjnym…