Jedyna giełda kryptowalut w Azji Środkowej straciła licencję

Jedyną oficjalną giełdą kryptowalut w całym regionie Azji Środkowej, była jak do tej pory ta zarejestrowana w Uzbekistanie. Właśnie cofnięto jej zgodę na działalność. Narodowa Agencja ds. Projektów Perspektywicznych (NAPP) Uzbekistanu cofnęła 25 maja licencję giełdy kryptowalut UzNEX. Decyzja ta została podjęta na wniosek właściciela platformy transakcyjnej, południowokoreańskiej firmy Kobea Group. W oświadczeniu państwowego regulatora […]

Artykuł Jedyna giełda kryptowalut w Azji Środkowej straciła licencję pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.

Może Ci się spodobać