„Jest mi przykro. Przepraszam za ten baner”. Właściciel izraelskiego klubu zabrał głos w sprawie transparentu

Po meczu Maccabi Hajfa z Rakowem Częstochowa, w którym kibice izraelskiego klubu wywiesili transparent oskarżający Polaków o Holokaust, do sprawy odniósł się właściciel drużyny, Ya’akov Shahar. W rozmowie z portalem Goal.pl potępił incydent i przeprosił. „Bardzo mi się ten transparent nie podobał. Bardzo! Jestem temu zdecydowanie przeciwny. Mamy tu problem z pewną grupą, to 100-150 […]

Artykuł „Jest mi przykro. Przepraszam za ten baner”. Właściciel izraelskiego klubu zabrał głos w sprawie transparentu pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.

Może Ci się spodobać