We wrześniu w Polsce pojawią się Wojska Medyczne, obejmujące „legion medyczny” z udziałem cywilnych specjalistów, z własnym dowództwem i z zadaniem wzmocnienia koordynacji wojskowej służby zdrowia – poinformował szef MON. Wojska Medyczne mają być nowym rodzajem sił zbrojnych przewidzianym do wsparcia armii oraz systemu ochrony zdrowia. Zapowiedź ogłosił wicepremier i szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz podczas […]
Artykuł Kosiniak-Kamysz zapowiedział nowy rodzaj sił zbrojnych pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.