Nowy premier Węgier Péter Magyar rozpoczął pierwszą oficjalną podróż zagraniczną od wizyty w Polsce. W Warszawie spotkał się z Donaldem Tuskiem i Karolem Nawrockim, a szef polskiego rządu zapowiedział, że Polska i Węgry będą działać „jak jedna pięść”. Nowy premier Węgier Péter Magyar przybył do Polski z pierwszą oficjalną wizytą zagraniczną. Towarzyszyli mu kluczowi ministrowie […]
Artykuł Magyar z pierwszą wizytą w Polsce. „Węgry i Polska będą działać jak jedna pięść” [+VIDEO] pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.