Media: USA wystrzelały ogromne zapasy rakiet w wojnie z Iranem. Odbudowa części arsenału potrwa lata

Według raportu CSIS Stany Zjednoczone podczas 39-dniowej wojny z Iranem zużyły tak duże ilości kluczowej amunicji ofensywnej i defensywnej, że odtworzenie części zapasów do poziomu sprzed konfliktu zajmie co najmniej trzy lata. Problem dotyczy m.in. pocisków Tomahawk, interceptorów THAAD, Patriot, SM-3 i SM-6. Jak donosi TWZ.com, Stany Zjednoczone podczas 39-dniowej wojny z Iranem zużyły tak […]

Artykuł Media: USA wystrzelały ogromne zapasy rakiet w wojnie z Iranem. Odbudowa części arsenału potrwa lata pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.

Może Ci się spodobać