Media: USA wystrzeliły Tomahawka z wyrzutni Typhon na Filipinach [+VIDEO]

Amerykańska armia po raz pierwszy użyła na Filipinach lądowego systemu Typhon do odpalenia pocisku manewrującego Tomahawk. Rakieta przeleciała około 600 kilometrów i trafiła w wyznaczony cel. Armia Stanów Zjednoczonych po raz pierwszy wystrzeliła pocisk manewrujący Tomahawk z nowej wyrzutni Typhon rozmieszczonej na Filipinach. Moment odpalenia zarejestrował dowódca filipińskich wojsk lądowych. Na nagraniu widać start pocisku, […]

Artykuł Media: USA wystrzeliły Tomahawka z wyrzutni Typhon na Filipinach [+VIDEO] pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.

Może Ci się spodobać