Mężczyzna leżał pod kocem na ławce przy wejściu do szpitala. Interweniowała straż miejska

W niedzielę rano Straż Miejska przyjechała na interwencję w sprawie mężczyzny leżącego przy szpitalu HCP w Poznaniu.

Może Ci się spodobać