Policjanci z Góry zatrzymali 45-letniego obywatela Mołdawii, który bezprawnie wszedł na teren prywatnej posesji w gminie Góra (woj. dolnośląskie) i zamieszkał w domu jednorodzinnym pod nieobecność właścicieli. Policja wnioskuje o wydanie decyzji zobowiązującej 45-latka do opuszczenia terytorium Polski. Jak poinformowała w piątek górowska policja, mężczyzna dopuścił się naruszenia miru domowego. Po zatrzymaniu i wykonaniu czynności […]
Artykuł Mołdawianin wtargnął na teren prywatnej posesji i zamieszkiwał w domu jednorodzinnym pod nieobecność właścicieli pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.