Najbardziej szpecący budynek w Poznaniu ma zniknąć. Wiemy dlaczego 25 maja 2026 News Chodzi o budynek stacji kolejowej Poznań-Górczyn.
W jedną noc przygotowywali węzeł Wierzbięcice pod układanie torów w stronę Ratajczaka. Znowu wykorzystano prefabrykowane płyty 18 czerwca 2026