NASA chce stworzyć bazę na Księżycu do 2032 roku

Agencja kosmiczna Stanów Zjednoczonych (NASA) opublikowała informację na temat zdalnych maszyn, jakie chce wykorzystać dla stworzenia na Księżycu bazy, w której będą mogli zamieszkać ludzie. Wszystko w ramach planów, by pierwsi Amerykanie wylądowali na naturalnym satelicie Ziemi już w 2029 roku, przed końcem drugiej kadencji Donalda Trumpa w roli prezydenta USA, jak podał portal BBC. […]

Artykuł NASA chce stworzyć bazę na Księżycu do 2032 roku pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.

Może Ci się spodobać