58-letni obywatel Niemiec Thomas S. usłyszał w czwartek zarzuty publicznego znieważenia polskich flag. Sprawa dotyczy incydentu z lipca, kiedy na moście granicznym w Słubicach ściągnął osiem przyczepionych do barierek polskich flag. Część wyrzucił do rzeki. Prokuratura poinformowała, że uzgodniona propozycja kary obejmuje sześć miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem na dwa lata, grzywnę w wysokości […]
Artykuł Niemiec zerwał polskie flagi na przejściu granicznym. Usłyszał zarzuty pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.