O Polakach – zawsze źle…

Nie wolno mówić źle o bardzo wielu grupach, narodach, instytucjach, rejonach świata i ich mieszkańcach. Nie wolno mówić w ogóle o pewnych cechach typowych dla wielu z nich. Nie wolno nawet myśleć w sposób inny, niż narzucany przez tzw. polityczną poprawność. Wolno za to mówić dowolne kłamstwa na temat Polski i Polaków. Bo to zostało…

Może Ci się spodobać