Policjanci z Oświęcimia zatrzymali 41-letniego obywatela Izraela, który prowadził samochód w stanie nietrzeźwości. Według policji mężczyzna miał 1,3 promila alkoholu i kierował autem mimo sądowego zakazu. Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu zatrzymali 41-letniego obywatela Izraela podejrzanego o dwa przestępstwa drogowe. Mężczyzna miał kierować samochodem w stanie nietrzeźwości oraz złamać sądowy zakaz […]
Artykuł Obywatel Izraela zatrzymany w Oświęcimiu. Miał 1,3 promila i zakaz prowadzenia pojazdów pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.