Pasażerowie są oburzeni, pociągi nie przyjeżdżają i nikt nie informuje o opóźnieniach. "Chociażby z szacunku należy mi się jakaś informacja."

W poniedziałek przed stacją Poznań Górczyn doszło do wypadku.

Może Ci się spodobać