Kibice Radomiaka Radom podczas meczu z Lechem Poznań zaprezentowali oprawę nawiązującą do 50. rocznicy Radomskiego Czerwca 1976 roku. Na trybunach pojawiła się sektorówka z hasłem „Ludzie miasta wolności” oraz biało-czerwona kartoniada. Kibice Radomiaka Radom przygotowali patriotyczną oprawę podczas meczu z Lechem Poznań w 33. kolejce PKO Ekstraklasy. Nawiązali w ten sposób do zbliżającej się 50. […]
Artykuł Patriotyczna oprawa kibiców. Upamiętnili Radomski Czerwiec 1976 [+FOTO/VIDEO] pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.