W piątek wieczorem w bazie lotniczej w Łasku wylądowały pierwsze samoloty F-35 zamówione przez Polskę w Stanach Zjednoczonych. Maszyny trafiły do kraju jako część programu modernizacji Sił Zbrojnych RP. Ich uroczyste powitanie zaplanowano na 12 czerwca. „Witajcie w Polsce” — napisał w mediach społecznościowych minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz. „Nowi strażnicy polskiego nieba” — dodał […]
Artykuł Pierwsze F-35 wylądowały w Polsce. Maszyny trafiły do bazy w Łasku [+VIDEO] pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.