Pieskow uznał szczyt Armenia-UE za “absolutnie normalny”

Rzecznik Kremla, Dmirtij Pieskow skomentował w niedzielę szczyty Europejskiej Wspólnoty Politycznej i UE-Armenia, jakie odbyły się w Erywaniu. Organizacja szczytu Armenia-Unia Europejska jest “absolutnie normalna” – powiedział w wywiadzie telewizyjnym rzecznik Kremla, Dmitrij Pieskow. Według rzecznika Kremla „Armenia stosuje wielowymiarowe podejście w swojej polityce zagranicznej i jest absolutnie suwerennym prawem Armenii do organizowania takich szczytów”. […]

Artykuł Pieskow uznał szczyt Armenia-UE za “absolutnie normalny” pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.

Może Ci się spodobać