Pijany obywatel Zimbabwe potrącił kobietę w Lublinie. Zostanie wydalony z Polski

19-letni obywatel Zimbabwe, który potrącił kobietę na przejściu dla pieszych w Lublinie, zostanie wydalony z Polski. Mężczyzna miał prawie 1,5 promila alkoholu we krwi i wcześniej wielokrotnie popełniał wykroczenia drogowe. Policjanci z Komisariatu II Policji w Lublinie, wspólnie z funkcjonariuszami placówki Straży Granicznej w Lublinie, doprowadzili do decyzji o wydaleniu z Polski 19-letniego obywatela Zimbabwe. […]

Artykuł Pijany obywatel Zimbabwe potrącił kobietę w Lublinie. Zostanie wydalony z Polski pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.

Może Ci się spodobać