Zbieranie deszczówki to świetny pomysł na oszczędności. Jednak, jeśli jej nadmiar zaczniemy wylewać do kanalizacji, to mogą nas spotkać bardzo surowe konsekwencje.
Zbieranie deszczówki to świetny pomysł na oszczędności. Jednak, jeśli jej nadmiar zaczniemy wylewać do kanalizacji, to mogą nas spotkać bardzo surowe konsekwencje.