Polska chce nowej stałej bazy USA. Kosiniak-Kamysz przekazał propozycję Pentagonowi

Wicepremier i szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz poinformował w środę, że przekazał sekretarzowi obrony USA Pete’owi Hegsethowi oficjalną propozycję utworzenia nowej, stałej bazy wojsk amerykańskich w Polsce. Według ministra zaangażowanie Stanów Zjednoczonych w bezpieczeństwo Polski „nie maleje” i może być jeszcze większe. Wicepremier i minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz poinformował w środę po rozmowie z szefem […]

Artykuł Polska chce nowej stałej bazy USA. Kosiniak-Kamysz przekazał propozycję Pentagonowi pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.

Może Ci się spodobać