Polska wysłała do USA dwóch wiceministrów obrony – mają uzyskać deklarację wojskowej obecności

W poniedziałek do Waszyngtonu w trybie nagłym wylecieli wiceministrowie obrony narodowej Cezary Tomczyk i Paweł Zalewski. Mają wyjaśnić sytuację w kwestii zapowiadanych redukcji obecności wojskowej Amerykanów w Europie. Portal TokFM przytoczył słowa Tomczyka o “informacyjnej burzy i chaosie”, jaka wybuchła po pierwszych informacjach o redukcji tej obecności. Wybierając się do Waszyngtonu zasygnalizował, że będzie w […]

Artykuł Polska wysłała do USA dwóch wiceministrów obrony – mają uzyskać deklarację wojskowej obecności pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.

Może Ci się spodobać