Od 1 sierpnia osoby z niepełnosprawnością będą mogły składać wnioski w ramach programu "Samodzielność – Aktywność – Mobilność!", realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Od 1 sierpnia osoby z niepełnosprawnością będą mogły składać wnioski w ramach programu "Samodzielność – Aktywność – Mobilność!", realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.