Prezydent spotkał się m.in. z mieszkańcami os. Maltańskiego. "To tak jakby dzisiaj przyszli do mnie Romowie i powiedzieli, panie kup nam to koczowisko, bo my tu chcemy mieszkać"

Prezydent deklarował, że jest w kontakcie z nowym właścicielem terenu.

Może Ci się spodobać