Armia Poznań rozegrała pierwsze domowe spotkanie po modernizacji stadionu POSiR Golęcin. Inauguracyjny mecz zakończył się porażką z GROT Wilkami Łódź. Kolejna szansa na zwycięstwo u siebie pojawi się 30 maja 2026 roku. Powrót na stadion po remoncie Zawodnicy Armii Poznań wrócili na obiekt przy Golęcinie po zakończeniu prac remontowych torów żużlowych. Modernizacja płyty głównej umożliwiła […]