Remis z Wisłą Płock nie przeszkodził Lechowi w obronie mistrzostwa Polski

Lech Poznań zremisował w ostatnim meczu sezonu z Wisłą Płock 2:2, ale wynik ten nie wpłynął na końcową klasyfikację. Kolejorz obronił tytuł mistrza Polski i w przyszłym sezonie zagra w eliminacjach Ligi Mistrzów. Przebieg spotkania Luis Palma otworzył wynik meczu, trafiając do siatki w pierwszej połowie. Po zmianie stron wyrównał Rogelj. Lech szybko odpowiedział za […]

Może Ci się spodobać