Polska ma poważny problem z wykrywaniem rosyjskiej agentury we własnych strukturach bezpieczeństwa — ocenił ppłk dr Marek Świerczek, były oficer Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, w rozmowie z „Rzeczpospolitą”. Według niego brak ujawnionych przez 35 lat rosyjskich agentów w polskich służbach nie jest dowodem ich odporności, lecz może świadczyć o słabości systemu kontrwywiadowczego. Punktem wyjścia rozmowy były […]
Artykuł Rosyjscy agenci w polskich służbach? Były oficer ABW mówi o luce kontrwywiadu pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.