Fragment drogi ekspresowej S11 łączący Ostrzeszów Północ z Kępnem Północ zostanie wybudowany przez firmę Budimex. Kontrakt opiewa na kwotę przekraczającą 588 milionów złotych, a kierowcy będą mogli korzystać z nowej trasy w pierwszej połowie 2029 roku. Harmonogram realizacji inwestycji Wykonawca ma dziesięć miesięcy na przygotowanie dokumentacji projektowej oraz złożenie wniosku o decyzję ZRID. Procedury administracyjne […]
Może Ci się spodobać
Wielkopolska pod znakiem upałów. Obowiązują ostrzeżenia
25 czerwca 2026
Demontują reklamy na terenie po Tesco w Poznaniu
25 czerwca 2026