Rubio kwestionuje sens NATO. Poszło o bazy USA w Europie

Sekretarz stanu USA Marco Rubio powiedział przed spotkaniem NATO w Szwecji, że Waszyngton jest rozczarowany postawą części sojuszników. Wskazał m.in. na Hiszpanię, która miała odmówić Amerykanom wykorzystania baz w czasie wojny z Iranem. Sekretarz stanu Stanów Zjednoczonych Marco Rubio zakwestionował sens członkostwa w NATO w sytuacji, gdy państwa sojusznicze odmawiają USA wykorzystania baz wojskowych. Wypowiedział […]

Artykuł Rubio kwestionuje sens NATO. Poszło o bazy USA w Europie pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.

Może Ci się spodobać