Seria zatrzymań w powiecie śremskim. Policja przejęła metamfetaminę i marihuanę

Pod koniec maja w powiecie śremskim policja przeprowadziła serię interwencji. W ich wyniku zatrzymano trzech mężczyzn z zakazanymi substancjami. Służby przejęły metamfetaminę oraz marihuanę. Podejrzani usłyszeli zarzuty. Zatrzymania w Śremie i okolicach Pierwsze działania funkcjonariuszy miały miejsce 29 maja. W Śremie policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca miasta. Podczas kontroli odkryto przy nim kilkanaście porcji narkotyków. Wstępne […]

Może Ci się spodobać