Spożywali alkohol w mieście na ławce. Zapomnieli, że to jest zabronione? Sytuację zarejestrowały miejskie kamery

W Polsce już od dawna obowiązuje zakaz spożywania alkoholu w miejscach publicznych.

Może Ci się spodobać