Straż Graniczna zatrzymała bezpaństwowca. Wiózł pięciu nielegalnych migrantów

Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali w gminie Filipów kierowcę, który przewoził pięciu obywateli Afganistanu. Migranci wcześniej nielegalnie przekroczyli granicę litewsko-polską i nie mieli dokumentów uprawniających do pobytu w Polsce. Zostali przekazani Litwie w ramach readmisji, a kierowcy grozi do 8 lat więzienia. W gminie Filipów, przy granicy polsko-litewskiej, funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Rutce-Tartak zatrzymali […]

Artykuł Straż Graniczna zatrzymała bezpaństwowca. Wiózł pięciu nielegalnych migrantów pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.

Może Ci się spodobać