To oni dbają w Poznaniu o czystość. Ich praca jest "niewidzialna", ale skuteczna. Prezydent Poznania podziękował im za trud

Chodzi o pracowników Zakładu Zagospodarowania Odpadów.

Może Ci się spodobać