← menu

Newsy24 Bez Cenzury

Aktualności 24/7

11 czerwca 2025


Trump zaatakował Muska. Miliarder twierdzi, ze prezydent USA jest w „dokumentach Epsteina”


Miliarder Elon Musk po czwartkowej wymianie zdań z prezydentem USA Donaldem Trumpem zapytał internautów, czy nadszedł czas na założenie nowej partii politycznej w Stanach Zjednoczonych. Niedługo później zamieścił szokujący wpis.

„Czy to czas na utworzenie nowej partii politycznej w Ameryce, która, w gruncie rzeczy, reprezentowałaby 80 proc. (tych osób) pośrodku?” – zapytał Musk w sondzie opublikowanej w należącym do niego serwisie X.

Wcześniej w czwartek Trump przyznał, że nie wie, czy nadal będzie miał dobre relacje z miliarderem, który krytykuje jego projekt ustawy budżetowej. Oświadczył, że jest „bardzo rozczarowany” swoim byłym bliskim doradcą.

Musk natychmiast zamieścił w serwisie X serię wpisów w odpowiedzi na słowa prezydenta. „Wszystko mi jedno” – oświadczył miliarder i nazwał projekt „wielką, brzydką ustawą”. Napisał też, że bez niego Trump przegrałby wybory.

W jednym z wpisów Musk twierdzi, że nazwisko prezydenta Donalda Trumpa znajduje się w dokumentach związanych ze sprawią Jeffreya Epsteina. „To jest prawdziwy powód, dla którego nie zostały one upublicznione” – stwierdził miliarder.

Artykuł Trump zaatakował Muska. Miliarder twierdzi, ze prezydent USA jest w „dokumentach Epsteina” pochodzi z serwisu NCZAS.INFO.

Oceń
czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od nczas.info

Newsy24 Bez Cenzury
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.